ITALCAFFE ESPRESSO SYSTEM EKSPRESY DO KAWY
– LEASING, SPRZEDAŻ GOTÓWKOWA, DZIERŻAWA

W ofercie dla odbiorców zajmujących się profesjonalnym serwisem kawy, mamy wspaniałą ofertę włoskiego producenta –firmy SANREMO. Znajdą w niej Państwo zarówno mniejsze, 1- i 2- grupowe ekspresy, pasujące idealnie m.in.do mniejszych restauracji, jak i większe 3- i 4- grupowe urządzenia dla naprawdęwymagających klientów. Wszystkie ekspresy Sanremo to urządzenia przede wszystkim niezawodne i łatwe w obsłudze. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują ich niezwykle długi okres działania. Ich dodatkowym, nie mniejszym atutem jest wygląd, który sprawia, iż ekspresy SANREMO prezentują się elegancko i nowocześnie.

Z NAMI STAĆ CIĘ NA ŚWIATOWĄ JAKOŚĆ

KAWA – SPECJALNIE WYSELEKCJONOWANE MIESZANKI

JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM IMPORTEREM KAWY WŁOSKIEGO PRODUCENTA ITALCAFFE
W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko najlepszej jakości, specjalnie wyselekcjonowane i dobrane gatunki kaw.

GRAN GUSTO

 • - to mieszanka kaw o pełnym smaku i aromacie, idealna do ekspresów profesjonalnych, automatycznych oraz maszyn vendingowych. Zdobyła szerokie uznanie wśród włoskich producentów tychże urządzeń.

   

   

  DOLCE CREMA

 • - jest to bardzo kremowy napój, charakteryzujący się słodkim, bogatym i pełnym smakiem. Jest to specjalna mieszanka dla wysokich wymagań firm produkujących maszyny vendingowe i ekspresy.

   

   

  GRAN CREMA

 • - Gran Crema to doskonały wybór dla tych, którzy uwielbiają kawę o bogatej piance i pełnym smaku. Jest to kawa dla prawdziwych koneserów. WSZYSTKIE RODZAJE KAW DOSTĘPNE SĄ W 1000 - GRAMOWYCH SZCZELNIE ZAMKNIĘTYCH OPAKOWANIACH.
  Na specjalne zamówienie naszych Klientów możemy sprowadzić inne rodzaje kaw np.: GUSTO&AROMA, PRESTIGE BAR, ELITE BAR 100% ARABICA, jak również kawy mielone- ITALCAFFE RETAIL LINE – dostępne w opakowaniach 250g i 500g. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

   

  Adres

  Mapa Dojazdu

  WHITE FRESH POLAND
  ul. Tartaczna 1, 26-600 Radom
  NIP: 948-249-62-85, REGON: 141263003
  Dział handlowy: 605 860 222,
  serwis: 609 067 706, 503 724 570
  Tel./fax.:(48) 363 88 38, e-mail: whitefresh@whitefresh.pl
  www.whitefresh.pl

   

  tel./fax: 48 3638838

  www.whitefresh.pl
  e-mail: piotr.furga@wfe.com.pl

  Odwiedź nas